ГоловнаРеєстраціяВхід Відділ освіти Бобринецької РДА
Субота, 18.11.2017, 18:55
Форма входу
Меню сайту

Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Освітянські сайти










Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні сайт відвідали

Пошук

Головна » 2016 » Листопад » 8 » Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
11:48
Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

   Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з українької мови та літератури, які зайняли:

ІІ місце:

Василенка Владилена  – учня 7  класу Олексіївської ЗШ І-ІІІ ступенів

Трембич Марину          – ученицю 7 класу Тарасівської ЗШ І-ІІІ ступенів

Бакал Аліну                   – ученицю 9  класу Кетрисанівської  ЗШ І-ІІІ ступенів

Тригуб Єлизавету         – ученицю 9 класу Червонопільської ЗШ І-ІІ ступенів

Безносенка Євгенія      – учня 10  класу Федіївської  ЗШ І-ІІІ ступенів

Сендзюк Наталію          – ученицю 11  класу Василівської ЗШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце:

Асатрян Аврору            – ученицю 7  класу Свердловської ЗШ І-ІІ ступенів

Гришина Артема          – учня  7  класу Кетрисанівської ЗШ І-ІІІ ступенів

Думлер Ярославу          – ученицю 7  класу Буховецької  ЗШ І-ІІІ ступенів

Шостака Антона           – учня  8  класу Верхньоінгульської ЗШ І-ІІІ ступенів

Кривенко Тетяну          – ученицю 9  класу Бобринківської  ЗШ І-ІІ ступенів

Пляченко Олену           – ученицю 9  класу Федіївської  ЗШ І-ІІІ ступенів

Раченко Євгенію            – ученицю 9  класу Бобринківської  ЗШ І-ІІ ступенів

   Щира  подяка вчителям, які підготували переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з української мови та літератури:

Коваль Валентині Миколаївні  - вчителю Олексіївської  ЗШ І-Ш ступенів 

Ляховецькій Валентині Яківні   - вчителю Тарасівської ЗШ І-ІІІ ступенів

Черненко Ірині Петрівні            - вчителю Тарасівської ЗШ І-ІІІ ступенів

Качан Наталії Павлівні             - вчителю Кетрисанівської ЗШ І-ІІІ ступенів

Шпаковській Віті Анатоліївні     - вчителю Кетрисанівської ЗШ І-ІІІ ступенів

Татаровій Світлані Василівні    - вчителю Федіївської ЗШ І-ІІІ ступенів

Лантух Валентині Іванівні         - вчителю Федіївської ЗШ І-ІІІ ступенів

Сад Людмилі Миколаївні         - вчителю Червонопільської ЗШ І-ІІ ступенів

Пилипенко Тетяні Борисівні      - вчителю Василівської ЗШ І-ІІІ ступенів

Басенко Ірині Миколаївні          - вчителю Сердловської ЗШ І-ІІ ступенів

Старченко Тамарі Юріївні         - вчителю Буховецької ЗШ І-ІІІ ступенів

Сапожник Любов Василівні       - вчителю Верхньоінгульської ЗШ І-ІІІ ступенів

Ревві Валентині Анатоліївні      - вчителю Бобринківської ЗШ І-ІІ ступенів

 

Переглядів: 141 | Додав: ostapenko408 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

  Бобринецька РДА © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz