ГоловнаРеєстраціяВхід Відділ освіти Бобринецької РДА
Середа, 18.07.2018, 17:22
Форма входу
Меню сайту

Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Освітянські сайти








Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні сайт відвідали lyudmula_b

Пошук

Головна » 2018 » Травень » 28 » Районне свято "Юна еліта-Бобринеччини - 2018"
10:43
Районне свято "Юна еліта-Бобринеччини - 2018"

Час ставить перед освітою нове завдання: школа повинна займатися пошуком індивідуальності, адже так важливо виявити всіх, хто цікавиться знаннями з різних галузей науки і техніки, допомогти втілити в життя їхні плани й надії, якомога повніше розкрити свої здібності.

Сьогодні школа має дати учневі змогу не лише отримати знання понад державний мінімум, а й розвинути свій інтелект у самостійній творчій діяльності.

У 2017/2018 навчальному році учні закладів загальної середньої освіти Бобринецького району вибороли 18 призових місць на рівні області та держави, з них: 14 місць за перемогу в обласних олімпіадах та 4 місця за перемогу в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах з навчальних предметів.$CUT$

У районних олімпіадах та конкурсах школярі мають також вагомі здобутки – 183 перемоги, з них: перших місць – 35, других – 58, третіх  – 90.

          25 травня 2018 року проведено районне свято «Юна еліта Бобринеччини - 2018», на якому голова Бобринецької районної державної адміністрації Тертичний Олег Васильович, заступник голови Бобринецької районної ради Сабліна Наталія Анатоліївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації Різун Олексій Леонідович, депутат Бобринецької районної ради, керуючий СФГ «Галина» Німенко Сергій Іванович привітали обдарованих і талановитих дітей та учнівську молодь району із значними досягненнями, побажали подальших успіхів та звершень та вручили дипломи та грошові винагороди учням-переможцям:

4-го підсумкового етапу ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література»:

Кучуку Віктору, учню Новоградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

за перемогу в обласних учнівських олімпіадах та конкурсах з навчальних предметів

Думлер Ярославі, учениці Буховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Ярмошенко Андрію, учню Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Ковальовій Анні, учениці Витязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Сушко Руслані, Бакал Аліні, Вакуленко Марії, ученицям Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Бершадській Оксані, учениці комунального закладу «Златопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»;

Ільчишиній Еліні, учениці Костомарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Іпатовій Анні, учениці Новоградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Зайцевій Діані, Халіловій Діані, Ізбаш Валентині ученицям Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Пишній Анастасії, Трембич Марині, ученицям Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Безносенку Євгенію, учню Федіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

за перемогу в районних учнівських олімпіадах та конкурсах з навчальних предметів

Розсаханову Богдану, учневі Буховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Сушко Юлії, учениці Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Сапожник Тетяні, учениці Верхньоінгульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Бричкі Юлії , учениці комунального закладу «Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»;

Стеценко Анастасії, учениці комунального закладу «Златопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»;

Вороному Максиму, Компану Віталію, Попадіну Дмитру, учням Новоградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Долінській Анастасії, Кривенко Анастасії, Якуненко Аліні ученицям Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Невгоденко Катерині, учениці Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Очеретнюк Анастасії, Павлище Крістіні ученицям Костомарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Сєргєєвій Вікторії, учениці Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

            Голова Бобринецької районної державної адміністрації Тертичний Олег Васильович, заступник голови Бобринецької районної ради Сабліна Наталія Анатоліївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації Різун Олексій Леонідович, вручили грамоти вчителям, які підготували учнів-переможців Міжнародних і Всеукраїнських предметних конкурсів, обласних та районних учнівських олімпіад з навчальних предметів:

Павленко Оксані Анатоліївні, вчителю географії Буховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Сагун Світлані Леонідівні, вчителю зарубіжної літератури Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Марценюк Тамарі Анатоліївні, вчителю зарубіжної літератури Витязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Безверхій Наталії Вікторівні, вчителю біології Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Качан Наталії Павлівні, вчителю української мови та літератури Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Світлик Ользі Вікторівні, вчителю німецької мови комунального закладу «Златопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»;

Шитель Аліні Володимирівні, вчителю української мови та літератури комунального закладу «Златопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»;

Ткаченку Анатолію Анатолійовичу, вчителю математики Костомарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Армашовій Наталії Вікторівні, вчителю історії Новоградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Варламовій Любов Володимирівні, вчителю української мови Новоградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Гурі Валентині Григорівні, вчителю фізики Олексіївської загальноосвітньої школи і- ІІІ ступенів;

Гурі Ірині Сергіївні, вчителю історії Олексіївської загальноосвітньої школи і- ІІІ ступенів;

Коваль Валентині Миколаївні, вчителю української мови та літератури Олексіївської загальноосвітньої школи і- ІІІ ступенів;

Голубовській Валентині Бобрисівні, вчителю зарубіжної літератури Тарасівської загальноосвітньої школи і- ІІІ ступенів;

Ляховецькій Валентині Яківні, вчителю української мови та літератури Тарасівської загальноосвітньої школи і- ІІІ ступенів;

Безносенко Людмилі Василівні, вчителю географії та біології Федіївської загальноосвітньої школи і- ІІІ ступенів;

            Питання заохочення й підтримки обдарованих і талановитих дітей та учнівської молоді, створення сприятливих умов для їх виховання і самовдосконалення, гармонійного розвитку особистості у закладах району на сьогодні є для держави одним із стратегічних пріоритетів.

Відділ освіти, молоді та спорту Бобринецької райдержадміністрації виносить щиру подяку за постійну допомогу та фінансову підтримку обдарованої молоді голові районної державної адміністрації Тертичному Олегу Васильовичу, голові районної ради Гадемській Олені Антонівні, депутату районної ради, Заслуженому працівнику сільського господарства України, керівнику фермерського господарства «Даманське», Бергеру Сергію Володимировичу, депутату районної ради, керуючому СФГ «Галина» Німенку Сергію Івановичу, голові правління Бобринецького райспоживтовариства, голові Бобринецької районної партійної організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Татаровій Валентині Іванівні. Відділ освіти, молоді та спорту Бобринецької райдержадміністрації виносить  подяку за співпрацю, розуміння та допомогу начальнику відділу культури та туризму Бобринецької районної державної адміністрації Гребінь Ларисі Олександрівні.

Переглядів: 52 | Додав: ostapenko408 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

  Бобринецька РДА © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz