ГоловнаРеєстраціяВхід Відділ освіти Бобринецької РДА
Неділя, 20.01.2019, 14:25
Форма входу
Меню сайту

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Освітянські сайти








Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Сьогодні сайт відвідали

Пошук

Головна » 2018 » Листопад » 26 » ІІ (районний) етапІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
15:26
ІІ (районний) етапІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

10 листопада 2018 року було проведено ІІ (районний) етап   ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь 14 учнів закладів загальної середньої освіти району.

На підставі рішення оргкомітету та журі переможцями ІІ (районного) етапу ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка визначено учнів закладів загальної середньої освіти району, які зайняли:

 І місце:

Ряжка Олексія – учня 8 класу Василівської загальноосвітньої школи                     І-ІІІ ступенів;

Ільчишину Еліну– ученицю 8 класу Костомарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Гречану Аліну – ученицю 11 класу Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

ІІ місце:

Сушко Руслану – ученицю 8 класу Кетрисанівської загальноосвітньої школи          І-ІІІ ступенів;

Сергеєву Вікторію ученицю 7 класу Тарасівської загальноосвітньої школи          І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце:

Бричку Юлію – ученицю 5 класу комунального закладу “Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”;

Пісну Катерину - ученицю 5 класу Костомарівської загальноосвітньої школи          І-ІІІ ступенів;

Розсаханова Богдана - учня 6 класу Буховецької загальноосвітньої школи                   І-ІІІ ступенів;

Якуненко Аліну – ученицю 6 класу Кетрисанівської загальноосвітньої школи            І-ІІІ ступенів;

Сіренка Івана - учня 7 класу Кетрисанівської загальноосвітньої школи                  І-ІІІ ступенів;

Біденко Анну ученицю 7 класу Тарасівської загальноосвітньої школи              І-ІІІ ступенів;

Гришина Артема - учня 9 класу Кетрисанівської загальноосвітньої школи                  І-ІІІ ступенів;

Морозову Вікторію – ученицю 10 класу Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у вивченні української мови та літератури.

Переглядів: 16 | Додав: ostapenko408 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

  Бобринецька РДА © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz