ГоловнаРеєстраціяВхід Відділ освіти Бобринецької РДА
Вівторок, 02.06.2020, 21:03
Форма входу
Меню сайту

Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Освітянські сайти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні сайт відвідали ostapenko408

Пошук

Профспілкові новини

Профспілковий пленум освітян

   18 листопада 2016року на базі КЗ «НВК-Бобринецька  гімназія» відбувся  IY пленум районного комітету працівників  освіти  і науки України.

   Захід зібрав членів райкому профспілки, голів профспілкових комітетів та профорганізацій, а також керівників навчальних закладів району та міста.

    Профспілкові лідери та керівники закладів заслухали та обговорили доповідь голови РК профспілки Л. Цесарської. Лариса Наумівна  у своєму виступі наголосила, що всі дії районної профспілки направлені на посилення захисту трудових  та соціально-економічних прав та гарантій освітян. Завдяки спільним діям усіх організаційних ланок вдалося домогтися виплати повного соціального пакету працівникам освіти міста. Наразі дії профспілки спрямовані на таку виплату  освітянам району.

   У ході обговорення доповіді, всі виступаючі піднімали питання мотивації та свідомого вибору працівниками закладів освіти членства в профспілці.

Одностайно висловлювалася думка: профспілці –бути! Адже саме профспілка стоїть на захисті прав та гарантій освітян району та міста.

 У роботі пленуму також взяли участь голова об’єднаної територіальної громади В.Сніжко, заступник голови РДА В. Мельник та начальник міського  відділу освітиВ. Літвінова.

    В. Мельник та В. Літвінова у своїх виступах зробили акцент на  пріоритеті якості освітніх послуг та якості знань учнів.

… В. Сніжко наголосив, що всі заклади освіти міста відкриті для всіх без виключення учнів та вчителів шкіл району , а також гостинно запросив дітей міста та району на відзначення Новорічних та районних свят.

 

                                                                           А. Жигалюк, заступник

                                                                           голови РК профспілки

                                                                           працівників освіти науки і

                                                                           України

 

       20 травня 2016 року відбувся ІІІ пленум Бобринецького районного комітету профспілки працівників освіти і науки України.
      На пленумі розглядалося питання "Про виконання Програми основних напрямків діяльності районної організаціїна 2015-2020 роки щодо організаційного забезпечення статутної діяльності, підвищення рівня і мотивації профспілкового членства та шляхи удосконалення цієї роботи виборними органами структурних ланок районної організації профспілки" та звіт про роботу райкому профспілки між ІІ та ІІІ пленумами. На пленум були запрошені та виступили представники від владних структур: Мельник В.І., Сабліна Н.А., Сніжко В.В.
       Членів освітянської профспілки турбувало питання не виплати 20% та 50% за престижність праці вчителя і бібліотекаря. Чому педагогічні працівники дошкільних закладів освіти міста і району отримують 20%, а вчителі міста і району - ні, чи будуть функціонувати заклади освіти із наповненістю класів до 25 учнів, тощо.
        Тридцять профспілкових активістівза підсумками участі в громадській роботі за рік були нагороджені грамотами, подяками, дипломами та грошовими нагородами.
 
Відзначення Дня міжнародної солідарності трудящих
3 травня 2016 року на стадіоні «Олімпієць» відбулася яскрава розважальна програма, присвячена Дню міжнародної солідарності трудящих за участі профспілок міської ради та Аграрної партії.
Святкова програма включала:
показові виступи гімнастів, каратистів, рятувальників;
концерт «Весняні самоцвіти»;
розіграш святкової лотереї та дискотека. 
 

   1 квітня — день гумору. Відзначити його вирішили профспілкові організації освіти і охорони здоровʼя. А саме провести спортивно-розважальне шоу. Їх підтримав будинок дитячої творчості, гуртківці якого підготували концертно-розважальну програму. Спортивний зал НВК “Бобринецька гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1” був переповнений. Глядачі отримали масу позитивних емоцій. Всі завдячували організаторам Л.Цесарській і А.Деморацькій, головам райкомів, і тим, хто спирияв у проведенні заходу:  головному лікарю Бобринецької ЦРЛ Семенюк Л.В., начальнику відділу освіти Бобринецької РДА Різуну О.Л., Аграрній партії, директорам і головам ПК міських шкіл №1 та №5 (А.Богдановій, В.Карпуку, Н.Кунашенко, Н.Могиленко), працівникам Будинку дитячої творчості (К.Обод, Н.Щіченко).

       Ведуча Наталія Щіченко надала слово членам жюрі, які оголосили, що перемогла дружба. Учасники змагань отримали подарунки, а гуртківці - солодщі від Крутька Ю.М.,голови Аграрної партії у Бобринецькому районі та членів Аграрної партії.

 

 

 

 
 
   За ініціативою Бобринецької районної організації профспілки працівників освіти і науки України 11 березня 2016 року 0 1400 відбувся круглий стіл,  на якому були присутні: заступник голови обкому профспілки працівників освіти і науки України Петров С.Ю., голова районної ради Гадемська О.А., перший заступник голови Бобринецької РДА Мельник В.І., міський голова Сніжко В.В., начальник фінансового управління Нестеренко Л.М., начальник відділу освіти Бобринецької РДА Різун О.Л., голова бюджетної комісії Бобринецької районної ради Крутько Ю.М., члени райкому профспілки, члени президії райкому профспілки, директори навчаьних закладів району, преса.
Голова районної організації Аграрної партії Юрій Крутько підписав на кожну первинну профорганізацію (33 екземпляри) газету "Кіровоградська правда" де є сторінка "Освітянське слово"

         11 грудня 2015 року відбувся ІІ пленум районного комітету профспілки працівників освіти і науки України. На пленумі розглядалися 6 актуальних питань, одне із яких «Про стан виконання Угоди між відділом освіти Бобринецької РДА, міською радою та райкомом профспілки працівників освіти і науки України.

        Доповідачі – Різун О.Л., начальник відділу освіти, Сніжко В.В., голова міської ради, та співдоповідач Цесарська Л.Н., голова райкому профспілки працівників освіти і науки України, зазначили, що ситуація в навчальних закладах району стабільна: своєчасно виплачується заробітна плата, 20% за престижність праці вчителя та 50% бібліотекарям, відряджувальні, безкоштовні проходження бак обстеження тощо.

          У роботі пленуму взяли участь голова Бобринецької районної державної адміністрації Шевченко С.А., голова Бобринецької районної ради Гадемська О.А. та міський голова Сніжко В.В.

          У своєму виступі Сергій Шевченко подякував освітянам за належну працю, відзначив, що освітянська профспілка в районі найбільша і найактивніша. Пообіцяв, що до кінця року буде виплачена індексація.

         По різним питанням профспілкового життя на пленумі виступили Жигалюк А.Л., Стрельцова Т.П., Смутко О.А., Татаренко В.В., Шевченко Н.В., Басенко І.М. Надали пропозиції по різних напрямках профспілкової роботи Гадемська О.А., Крячко К.І., Кунашенко Н.Г., Могиленко Н.С., Бегметюк Н.П.

          Пленум прийняв 6 постанов.

Переговори: вирішення нагальних питань шляхом відкритиго діалогу

7 жовтня відзначється Всесвітній день боротьби за гідну працю. У рамках обговорення питань пов’язаних із відзначенням цього дня, відбулися переговори першого заступника голови районної державної адміністрації Валентина Мельника, начальника відділу освіти РДА Олексія Різуна та голови Бобринецької районної організації профспілки працівників освіти і науки України Лариси Цесарської.

Під час зустрічі-переговорів, Лариса Наумівна порушила важливі та актуальні питання для освітян району. Вона акцентувала увагу, що усі питання, у тому числі робочі, проблемні тощо, необхідно вирішувати шляхом діалогу. Як і властиво нині спільній роботі та співпраці профспілки освітян та райдержадміністрації.

Під час переговорів Валентин Іванович наголосив, що педагогічні працівники та освітяни району отримують заробітну плату, доплати, надбавки своєчаснота у повному обсязі. Олексій Різун акцентував, що також вчасно і систематично освітянам нараховується 20% за престижність праці. Крім цього, до Дня працівниківосвітипедагогічніпрацівникиотрималигрошовувинагороду у розмірі 10% відзаробітної плати за сумлінневиконанняслужбовихобовязків. Дане питання було своєчасно розглянуто й позитивно вирішено завдяки співпраці керівництва РДА та профспілки освітян.

Обговорюючи актуальні питання, Лариса Наумівна звернулася до керівництва з пропозицією невідкладно розглянути питання про виплату індексації. За її словами, для цього необхідно виділити близько 4 мільйонів гривень з районного бюджету.

За підсумками зустрічі, сторони домовилися, що 16 жовтня, на черговій сесії Бобринецької районної ради дане питання та шляхи його позитивного вирішення будуть розглянуті спільно з депутатським корпусом. 

 

 

 
 

VIII пленум Бобринецького РК профспілки працівників освіти і науки України

42-ий зліт молодих вчителів Бобринецького району

Районний семінар голів профкомів, профорганізаторів, голів комісій з охорони праці закладів освіти району

 
 
 
 
 
 УВАГА!
 

  Бобринецька РДА © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz